Wynajem Kamperów

Samochody kempingowe zapewniają pełną mobilność i niezależność podczas urlopu. Nieważne, czy będzie to zimowa wycieczka, czy dłuższe wakacje latem. Jeśli lubisz podróżować na własną rękę – to zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu kampera. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał/a martwić się zarówno o nocleg, transport i komunikacje oddzielnie. Wszystkie te 3 rozwiązania zapewni Ci jeden z naszych kamperów gwarantując Ci oszczędność czasu i mniejsze koszty wyjazdu. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na przyjemności, atrakcje czy pyszne wakacyjne posiłki lub po prostu zaoszczędzić.

kamper

Duże kampery

Chcesz wybrać się w podróż życia większą ilością osób i szukasz kampera, który będzie funkcjonalny, ekonomiczny i niskoemisyjny jak na swoje parametry ale przede wszystkim komfortowy? 

Zobacz nasze większe modele kamperów, które są przeznaczone właśnie z myślą o takich potrzebach. Gwarantujemy, że nie będziesz musiał martwić się zbędnymi rzeczami i skupisz się tylko jak przeżyć fantastyczną przygodę.


Chcę przeżyć przygodę

Kamper mini

Jeżeli nie potrzebujesz aż tyle miejsca to lepiej sprawdzi się wypożyczenie mini kampera. Są to specjalne kampery zbudowane na bazie Opla Vivaro i Renault Traffic, których nie znajdziecie w wielu firmach. 

Dzięki swoim małym rozmiarom świetnie poradzą sobie nawet w centrum miasta zapewniając Ci większą mobilność nie tracąc przy tym komfortu podróży. Dodatkowo mini kamper pali znacznie mniej od tradycyjnych kamperów. Polecamy go również wtedy kiedy nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na Twoją  przygodę i wycieczkę.


Chcę przeżyć przygodę

mini kamper wynajem

Już wiesz co chcesz?

Jeżeli wiesz, jaki kamper chciałbyś wynająć, albo chciałbyś nas o coś zapytać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do twoich wspaniałych wakacji i niezapomnianej podróży.


Chcę mieć wspaniały wyjazd