Wynajem Busów i przyczepki

Chciałbyś zabrać przyjaciół na wspólny wyjazd na żagle lub domki, ale do waszego wymarzonego miejsca jest słaby dojazd, a wasze auto mieści maksymalnie 5 osób? Nie ma problemu, możesz wynająć jeden z naszych 5 busów i spokojnie zabrać ze sobą nawet 8 osób na wspólny wyjazd. W naszej flocie znajdują się tylko nowoczesne pojazdy, za których stan ręczymy i gwarantujemy, że podczas użytkowywania nic niemiłego Was nie zaskoczy

A może jesteś pasjonatem motocykli i zastanawiasz się jak przemycić swój motocykl z punktu A do punktu B, aby móc pojeździć na wakacjach? Proponujemy skorzystać z naszej przyczepki, która umożliwi bezpieczny transport Twojego motocykla. 

Transport i wynajem busów TransCamp24

Wynajem Busów

Jednym z kluczowych problemów w planowaniu wakacji jest transport. Szczególnie kiedy chcemy wybrać się większą grupą w miejsce gdzie nie jeżdżą pociągi a pod domem mamy tylko 5 osobowe auto.

Jednak dla nas to nie problem, proponujemy Ci wynajem jednego z naszych nowoczesnych busów, który idealnie sprawdzi się na taki wyjazd.


Chcę najlepszy transport

Wynajem przyczepki

Jesteś pasjonatem motocykli i zawsze chciałbyś mieć swój motocykl pod ręką? Mamy rozwiązanie, dzięki naszej przyczepce będziesz mógł zabrać zarówno bliskich i bagaż do auta jak i przetransportować swój motocykl w naszej przyczepce.

Dzięki temu rozwiązaniu na wakacjach będziesz miał wszystko czego potrzebujesz do pełni zabawy.


Chcę Przewieść motocykl