Kampery mini

WYPOSAŻENIE

Z myślą o naszych klientach, którzy nie mają takiego budżetu, aby wynająć dużego kampera, przygotowaliśmy coś specjalnego. Mini kamper to przerobiony na potrzeby przygody bus, do którego została zamontowana zabudowa modułowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu w kamperze może podróżować 6 osób a 4 nocować.

DLACZEGO TRANSCAMP24

TransCamp24 to firma, która powstała z pasji do motoryzacji  podróżowania. Chcemy być firmą, która dostarcza swoim klientom produkt oraz opiekę najwyższej jakości. Dlatego każdy z naszych pojazdów jest przekazywany klientowi po wcześniejszym sprawdzeniu stanu technicznego, a także wyczyszczony. Służymy naszym klientom radą oraz wskazówkami dotyczącymi podróżowania kamperem oraz busem.

Gosia Samosia
Gosia Samosia
2023-07-01
Serdecznie polecam, wynajem busa w tej firmie to przede wszystkim pełen profesjonalizm, doradztwo i elastyczność właściciela zasługuje na 6+
Michał Jankowski
Michał Jankowski
2023-05-25
Polecam, wypożyczałem busa i kampera. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Tadeusz Dowiedczyk
Tadeusz Dowiedczyk
2022-05-23
Wypożyczałem busa od Pana Zbyszka po raz pierwszy. Wyjazd na południe Polski 6 osób plus 5 rowerów. Od samego początku profesjonalne podejście, elastyczność i pomoc. Wyjęcie jednego rzędu siedzeń nie stanowiło problemu. Auto dostałem czyste, pachnące i zatankowane. Przy następnym wyjeździe również skorzystam z usług firmy TransCamp24. Polecam
Suszek Design
Suszek Design
2022-03-10
Serdecznie polecam usługi tej firmy. Punktualni i niezawodni

CENNIK - mini kamper

Wynajem mini kampera jest znacznie tańszy niż wynajęcie tradycyjnego. Dlatego jeżeli jedziecie w mniej osób mini kamper to idealne rozwiązanie.

zalety mini kampera

wynajem busa

EKONOMIA

Wynajmując mini kampera będziesz mógł zminimalizować koszty podróży, oszczędzając na tankowaniu paliwa, a także noclegach i parkingach.

wynajem mini kamperów Olsztyn

CENA

Wynajem mini kampera jest znacznie tańszy niż wynajęcie tradycyjnego. Jeżeli podróżujecie mniejszą grupą osób, rozwiązanie to będzie idealne.

sezon niski 400 zł/ doba

sezon wysoki (20.06-31.08)
450 zł/ doba

wynajem mini kamperów Olsztyn

MOBILNOŚĆ

Min kamper zapewnia większą mobilność podczas podróży, dzięki swoim rozmiarom. Możemy nim spokojnie zatrzymać się na miejscu przeznaczonym dla samochodów osobowych i bez problemu zjechać z trasy.

× Napisz do nas na WhatsApp