Przewóz osób

Jeżeli szukasz pewną, doświadczoną i bezpieczną firmę przewozową to możesz być pewny, że dobrze trafiłeś. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowanych kierowców oraz najnowszy sprzęt. Ze względu na wygodę naszych klientów, zawsze podjeżdżamy w wyznaczone miejsce przed czasem, po to aby wszystko było już gotowe do drogi.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno małe transporty do 8 osób jak i możliwość wynajęcia autokaru wraz z kierowcą, który pomieści nawet 53 osób. Marzysz o wycieczce do Włoch, Hiszpanii, Niemiec czy Anglii? Nie ma problemu Posiadamy licencję międzynarodową. Powiedz gdzie chcesz jechać a my Cię tam zawieziemy. 

Autokary

Planujesz wycieczkę szkolną i chcesz aby autokar był bezpieczny, a może chcesz jechać ze swoją drużyną na zawody i zależy Ci na punktualności? Spokojnie dobrze trafiłeś, przed każdym wyjazdem nasze pojazdy są dokładnie sprawdzane i zawsze punktualnie stawiamy się w wyznaczonym miejscu. 

Jeżeli chcesz mieć super wyjazd zobacz naszą flotę i umów się na przewóz nawet 53 osób.


Chcę mieć super wyjazd


Transport TransCamp24

Busy

Jeżeli potrzebujesz przetransportować mniejszą ilość osób, ale nie masz możliwości zrobienia tego sam? To nie problem, nie musisz umawiać się z nami na wielki autokar. 

Właśnie na takie sytuacje mamy przygotowane pojazdy do przewozu mniejszej ilości osób.  Kliknij guzik i zobacz szczegóły


Chcę mieć super wyjazd

Już wiesz co chcesz?

Jeżeli wiesz, jaki transport Cię interesuje, albo chciałbyś nas o coś zapytać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do Twoich wspaniałych wakacji i niezapomnianej podróży.


Chcę mieć wspaniały wyjazd