DOMKI holenderskie

Przeglądając oferty domków holenderskich, prawdopodobnie szukasz miejsca, w którym mógłbyś spędzić spokojnie czas na łonie natury i naładować akumulatory na resztę roku. Jeżeli tak właśnie jest, to serdecznie zapraszamy Cię do zobaczenia naszych 3 domków holenderskich, które położone są w przepięknej krainie Warmii i Mazur. Poniżej znajdziesz również opisy spokojnej natury otaczającej domki oraz rozpiskę atrakcji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. 

domek holenderski 1

Wczasowik 1

Domki holenderskie transcamp24

Wczasowik 2

domek holenderski 1

Wczasowik 3

Okolica
i Atrakcje

Okolica

Domek leży zaledwie ok. 250m od jeziora Brożówka połączonego z jez. Gołdapiwo, jednym z. najczystszych jezior w Polsce. Oba jeziora objęte są strefą ciszy, posiadają kąpieliska oraz pomosty. 

Nieopodal domku znajduje się ośrodek wypoczynkowy, stąd nie ma problemów z wypożyczeniem sprzętu wodnego, bezpieczną kąpielą, czy posiłkami. Nasze okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. 

Poznać można u nas zwyczaje zwierząt, odbywać wycieczki rowerowe po okolicy, łowić ryby czy korzystać z bogactwa grzybowych lasów. W promieniu kilku kilometrów roztacza się Puszcza Borecka, którą zamieszkują min. żubry. Nieopodal przepływa rzeka Sapina,  na której organizowane są spływy kajakowe. 

Atrakcje

Gmina Kruklanki dba o swoich turystów, zapewniając im sporą ilość atrakcji. W okolicy domków znajdziesz nie tylko wypożyczalnie rowerów na wycieczki ze znajomymi i rodziną, ale również takie atrakcje jak zagroda żubrów czy zwalony most w Kruklankach, który jest jednym z zabytków gminy. 

Wynajmując nasze domki, masz również możliwość zrobienia sobie jednodniowej wycieczki do Giżycka, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji oraz imprez okolicznościowych. 

Kruklanki to piękne miejsce, które oferuje atrakcje zarówno dla turystów ceniących sobie spokój i naturę jak i dla tych lubiących spędzić czas aktywniej 

Inne atrakcje w pobliżu to, np. Twierdza Boyen, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku, port żeglugi i wiele innych.

Chcesz mieć wspaniały wyjazd?

Zadzwoń do nas, aby zarezerwować jeden z 3 domków holenderskich w naszej ofercie. Mamy pewność, że będziesz się dobrze bawił 


Chcę mieć wspaniały wyjazd